Filma Me Titra Shqip: Chinese Speaking Vampires

80 min 2021 0 / 0
Kategoria: Aksion
Viti: Jan 9, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 0.785
Shikime: 3258
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një aktor i dëshpëruar për sukses kthehet në vampir dhe përdor fuqitë e tij të reja për të fituar një rol në një film, por më pas i duhet të zgjedhë cilën jetë duhet të jetojë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR