Filma Me Titra Shqip: Friends: The Reunion

104 min 2021 8.5 / 363
Kategoria: Komedi Dramatik
Viti: May 27, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 532.699
Shikime: 4306
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Gjashtë personazhët kryesorë të "Friends" ribashkohen pas 17 vjetësh dhe vizitojnë vendet ku kanë xhiruar serialin si, apartamentet e tyre, kafenenë "Central Perk" dhe shatërvanin e famshëm. Gjatë kësaj mbrëmjeje ata takojnë miq të tjerë që kanë qenë pjesë e serialit, rilexojnë pjesë nga skenaret dhe ndajnë pamje nga prapaskenat.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR