Filma Me Titra Shqip: F9

145 min 2021 7.8 / 1894
Kategoria: Aksion Krim Thriller
Viti: May 19, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 6347.342
Shikime: 15647
Pershkrimi
Fast & Furious 9 (Filmi i parë i trilogjisë së fundit) : Saifer kërkon ndihmë nga Xhejkob, vëllai i vogël i Dominikut në mënyrë që të hakmerret ndaj Dominikut dhe skuadrës së tij.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR