Filma Me Titra Shqip: True Memoirs of an International Assassin

98 min 2016 5.8 / 607
Kategoria: Komedi Aksion
Viti: Nov 11, 2016
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 10.531
Shikime: 2206
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Pasi një botuese, ndryshon përmbajtjen e një libri rreth një vrasësi të tmerrshëm, duke e kthyer nga trillim, në të vërtetë, shkrimtari e gjen veten në botën e personazhit të librit dhe detyrohet të përjetojë rolin e personazhit të tij për të mbijetuar.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR