Filma Me Titra Shqip: The Pilgrim's Progress

108 min 2019 7.8 / 50
Kategoria: Animacion Aventure
Viti: Apr 18, 2019
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 81.464
Shikime: 4596
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Përralla epike e pelegrinit dhe barrës së tij, një udhëtim i përshtatur për ditët e sotme. Kristiani përballet me shpërqendrime, tundime dhe vështirësi gjatë udhëtimit të tij për në Qytetin Qiellor, udhëtim i frymëzuar nga libri që i bie në dorë rastësisht në qytetin e tij të mjeruar...
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR