Filma Me Titra Shqip: The Get Together

74 min 2020 0 / 0
Kategoria: Komedi
Viti: Oct 22, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 2.225
Shikime: 2822
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një festë e një të premteje mbrëma, tregohet përmes syve të: një vajze që s'përshtatej pas diplomimit, pasagjerit të saj dembel të Uberit, dashurisë së humbur prej kohësh dhe të dashurit neurotik që has vështirësi që të propozojë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR