Filma Me Titra Shqip: Making Monsters

82 min 2019 7 / 1
Kategoria: Horror Thriller
Viti: Sep 7, 2019
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 1.545
Shikime: 3547
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Fundjava idilike në fshat e një shakaxhiu të famshëm në media sociale dhe e të fejuarës së tij, shndërrohet në një video argëtuese, ku kryefjala është jeta, apo vdekja.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR