Filma Me Titra Shqip: Basic Instinct 2

114 min 2006 4,8 / 382
Kategoria: Krim Mister Thriller
Viti: Mar 29, 2006
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 10,834
Shikime: 1504
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Novelistja Katerin Tramel futet përsëri në telashe me ligjin dhe policia i kërkon psikologut Dr. Majkëll Glas të vlerësojë gjendjen e saj mendore. Por përsëri, si agjenti Nik Kuran para tij, dr. Glas përfishet në një lojë joshje nga Tramel.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR