Filma Me Titra Shqip: Edge of the World

104 min 2021 0 / 0
Viti: Jun 21, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 21.646
Shikime: 4331
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Aventurat e Zotit Xheims Bruk, i cili sfidoi Perandorinë Angleze për të sunduar një mbretëri xhungle në Borneo të viteve 1840, nisi një kryqëzatë gjatë gjithë jetës për t'i dhënë fund piraterisë, skllavërisë dhe gjuetisë së kokës dhe frymëzoi Lordin Xhim dhe njeriun që do bëhej mbret.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR