Filma Me Titra Shqip: Adopt a Daddy

99 min 2019 5.9 / 102
Kategoria: Komedi
Viti: Mar 6, 2019
Gjuha Origjinale: FR
Popullariteti: 7.107
Shikime: 2791
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Pedagogu Damien Mallet harton një plan për të ndihmuar një nga studentët e tij. Kur familja e Bahzadit është gati të deportohet, Damien merr masa. Së bashku me motrën dhe shoqen e tij më të mirë, ai dëshiron të luftojë për të drejtat e familjes.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR