Filma Me Titra Shqip: Awake

96 min 2021 6.2 / 390
Viti: Jun 9, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 2598.247
Shikime: 3101
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Pasi një ngjarje shkatërruese globale shkatërroi të gjithë elektronikën dhe eleminoi aftësinë e njerëzve për të fjetur, një ish-ushtare mund të ketë gjetur një zgjidhje me vajzën e saj.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR