Filma Me Titra Shqip: Clean Hands

100 min 2015 5.6 / 23
Kategoria: Krim Dramatik Thriller
Viti: Sep 10, 2015
Gjuha Origjinale: NL
Popullariteti: 2.204
Shikime: 2399
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Bashkëshortja dhe fëmijët e një shpërndarësi droge të cilët janë ne dijeni te punës se tij te piste, bëjnë një jetë luksoze deri në kohën që biznesi i tij merr për ters. Me përpjekjen e të shoqes për të mbrojtur fëmijët, ai largohet nga biznesi dhe rrezikon me shume se jetën e tij...
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR