Filma Me Titra Shqip: Deathstroke: Knights & Dragons - The Movie

87 min 2020 7 / 216
Viti: Aug 4, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 89.179
Shikime: 3193
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Vrasësi Slade Wilson ka dy jetë: një jetë si vrasës i pamëshirshëm i njohur si Deathstroke dhe një jetë si një njeri familjar. A mund ti shlyejë ai mëkatet e së kaluarës apo do të jetë familja e tij ajo që do paguajë çmimin përfundimtar?
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR