Filma Me Titra Shqip: Blackhat

133 min 2015 5,3 / 1257
Kategoria: Krim Thriller Aksion
Viti: Jan 13, 2015
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 18,201
Shikime: 3298
Pershkrimi
Një haker i dënuar arrin një marrëveshje me SHBA-të dhe bashkë me kolegët e tij, një amerikan dhe një kinez, gjurmojnë një haker të rrezikshëm nga Çikago në Los Anxheles, nga Hong Kongu në Xhakartë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR