Filma Me Titra Shqip: Kóblic

92 min 2016 6.2 / 53
Kategoria: Dramatik Thriller
Viti: Apr 14, 2016
Gjuha Origjinale: ES
Popullariteti: 4.049
Shikime: 2864
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Kapiteni Tomas Koblik largohet nga forcat ajrore sepse nuk donte të ndiqte urdhrat e ushtrisë diktatore në Argjentinë. Ai fshihet në një qytezë të vogël ku ligji i vetëm është sherifi Velarde, një kriminel me uniformë që ka lidhje me ushtrinë. Sherifi është mosbesues dhe djali i ri në qytezë e bezdis. Koblik kupton që duhet të largohet, por jo pa vënë drejtësi.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR