Filma Me Titra Shqip: Major Grom: Plague Doctor

136 min 2021 7.1 / 44
Kategoria: Aksion Aventure
Viti: Apr 1, 2021
Gjuha Origjinale: RU
Popullariteti: 12.207
Shikime: 2615
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Komisari Igor Grom, i njohur për vendosmërinë dhe aftësitë e tij të veçanta për të kapur kriminelët, përballet me një rast i cili e vendos në pozita të vështira sapo shfaqet një njeri i maskuar me nofkën "Doktori i Fatkeqësive". Zbulimi i identitetit të tij vendos për fatin e gjithë qytetit.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR