Filma Me Titra Shqip: Pitch

99 min 2016 6.6 / 12
Kategoria: Dramatik
Viti: Apr 7, 2016
Gjuha Origjinale: RU
Popullariteti: 1.021
Shikime: 1502
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Kosta dhe shokët e tij luajnë çdo ditë futboll rruge. E gjithë jeta e Kostës sillet rreth futbollit. Situata do të ndryshojë për ta kur do të duhet të luajnë disa lojë për të vendosur se kush do të mbajë fushën që lagjia e ka ndërtuar me aq shumë mund.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR