Filma Me Titra Shqip: Rang De

130 min 2021 6 / 7
Kategoria: Komedi Romance
Viti: Mar 26, 2021
Gjuha Origjinale: TE
Popullariteti: 2.023
Shikime: 3092
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një burrë dhe grua kanë qenë fqinjë që kur ishin fëmijë, por ata kanë perspektiva të ndryshme në marrëdhënien e tyre.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR