Filma Me Titra Shqip: Security

118 min 2021 5.3 / 53
Kategoria: Thriller
Viti: Jun 7, 2021
Gjuha Origjinale: IT
Popullariteti: 386.964
Shikime: 2496
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Një përrallë dimri, në të cilën një incident prish jetën e personazheve të saj dhe i ndryshon ata përgjithmonë. Kur frika jeton brenda shtëpive dhe njerëzve, çfarë çmimi duhet të paguajnë ata për të qenë të sigurt?
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR