Filma Me Titra Shqip: Silent Hill: Revelation 3D

94 min 2012 5.4 / 1179
Kategoria: Thriller Horror Mister
Viti: Oct 10, 2012
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 27.762
Shikime: 2397
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Kur babai i saj zhduket, Heather Mason tërhiqet në një realitet të çuditshëm dhe tmerrues i cili mban përgjigjet e manktheve që e kanë përndjekur që nga fëmijëria...
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR