Filma Me Titra Shqip: The Shamer's Daughter

96 min 2015 5.7 / 132
Viti: Mar 26, 2015
Gjuha Origjinale: DA
Popullariteti: 6.333
Shikime: 3011
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Familja mbretërore Dunark është vrarë dhe trashëgimtari gjendet me një thikë me gjak në duar. Duke qenë se magjistarja nuk mund ta bindë trashëgimtarin për t'u rrëfyer, vjen vajza e saj, e cila, gjithashtu, mund t'i bëjë njerëzit të pranojnë veprimet e tyre të turpshme.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR