Filma Me Titra Shqip: Out Of My League

90 min 2020 6.6 / 169
Kategoria: Romance Komedi
Viti: Oct 22, 2020
Gjuha Origjinale: IT
Popullariteti: 7.569
Shikime: 2984
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Marta mund të jetë jetime dhe të ketë një sëmundje të rëndë, por ajo është shumë pozitive. Ajo do që një djalë të bjerë në dashuri me të. Dhe jo çdo djalë, por djalin më të bukur. Një ditë ajo e gjen dikë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR