Filma Me Titra Shqip: Careful What You Wish For

91 min 2015 6 / 248
Kategoria: Dramatik Thriller
Viti: May 6, 2015
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 7,304
Shikime: 4346
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një djalë futet në telashe pasi lidhet me gruan e një investitori të pasur. Një vdekje e dyshimtë si dhe një agjente e sigurimit të jetës do e përfshijnë atë në një skandal të pa imagjinueshëm.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR