Filma Me Titra Shqip: The Deep Ones

83 min 2020 6.6 / 5
Kategoria: Horror Fantashkence
Viti: Sep 25, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 4.611
Shikime: 2335
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një çift i martuar merr me qera një shtëpi buzë detit dhe e gjejnë veten të rrethuar nga komshinj dhe ndodhi të çuditshme. Shpejt marrin vesh se janë në kthetrat e një kulti misterioz dhe perëndisë së tyre të lashtë detare.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR