Filma Me Titra Shqip: The Double

93 min 2014 6.5 / 727
Kategoria: Thriller Dramatik
Viti: Apr 3, 2014
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 10.174
Shikime: 3030
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Një nëpunës në një agjenci qeveritare kupton se jeta e tij e palakmueshme merr një kthesë të tmerrshme me ardhjen e një kolegu të ri i cili është kopja e tij fizike por totalisht i kundërt në karakter - me vetbesim, karizmatik dhe joshës me gratë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR