Filma Me Titra Shqip: The Misfits

94 min 2021 4.7 / 30
Kategoria: Aksion Komedi Krim
Viti: Jun 10, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 36.186
Shikime: 4527
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Pasi u rekrutua në një grup të mirë kriminelësh, Riçard Pace mori pjesë në një vjedhje floriri, që i thanë se do kishte përmirësim në jetën e tij dhe të shumë njerëzve të tjerë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR