Filma Me Titra Shqip: 28 Hotel Rooms

82 min 2012 6 / 43
Kategoria: Dramatik Romance
Viti: Jan 21, 2012
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 5.16
Shikime: 5240
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Një natë seksi mes një shkrimtar nga Nju Jorku dhe një llogaritare nga Siatëlli kthehet në një lidhje në distancë që zgjat për shumë vite.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR