Filma Me Titra Shqip: One Half of Me

104 min 2020 5 / 2
Kategoria: Dramatik
Viti: Mar 13, 2020
Gjuha Origjinale: FI
Popullariteti: 3.206
Shikime: 1897
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Filmi me metrazh të gjatë (Një gjysmë e imja) bazohet në ngjarje të vërteta dhe tregon një historitë jashtëzakonshme mbijetese të një gruaje finlandeze. Jana është pronare e një lokali dhe nënë e dy fëmijëve. Pasioni i saj i kohës së lirë është kalërimi. Jana jetonsë bashku me një partner karizmatik, por me temperament të keq, Markon. Jeta e Janës është gati të marrë ndryshim total të drejtimit teksa ajo paralizohet, në një aksident të rëndë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR