Filma Me Titra Shqip: Antidote

87 min 2021 5.3 / 4
Kategoria: Thriller Horror
Viti: May 15, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 3.5
Shikime: 1531
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një grua e re mbahet e zënë rob në një institucion mjekësor nëntokësor, ku individët e përzgjedhur gjymtohen dhe më pas shërohen duke përdorur një serum të fshehtë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR