Filma Me Titra Shqip: Gaia

95 min 2021 5.8 / 33
Kategoria: Horror Fantazi Dramatik
Viti: Jun 18, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 26.766
Shikime: 2414
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Një rojtar i lënduar i pyjeve në një mision rutinë shpëtohet nga dy mbijetesa jashtë rrjetit. Ajo që fillimisht është një shpëtim i mirëpritur bëhet më e dyshimtë ndërsa djali dhe babai i tij renegat zbulojnë një devotshmëri fetare ndaj pyllit.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR