Filma Me Titra Shqip: Cold Comes the Night

90 min 2013 5,5 / 141
Kategoria: Krim Dramatik Thriller
Viti: Sep 20, 2013
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 8,225
Shikime: 707
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një pronare moteli dhe vajza e saj janë marrë peng nga një kriminel...
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR