Filma Me Titra Shqip: The Wrath Of Vajra

115 min 2013 5,4 / 34
Kategoria: Fantazi Aksion Horror
Viti: Sep 24, 2013
Gjuha Origjinale: CN
Popullariteti: 3,57
Shikime: 2470
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një klan vdekjeprurës japonez që e quanin veten Tempulli i Hadianit ishin vënë në detyrë për të shkatërruar shpirtin e kinës. I riu Vajra ishte nje njeri i veçantë, i cili betohet se do hakmerret për atë që ia ka vrarë vëllaun dhe ti shkatërroj ata që e bën atë një armë vdekjeprurëse.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR