Filma Me Titra Shqip: District B13

84 min 2004 6,6 / 1054
Viti: Nov 9, 2004
Gjuha Origjinale: FR
Popullariteti: 9,487
Shikime: 4088
Trailer: YouTube
Pershkrimi
I vendosur në një geto të Parisit në 2010-ën, një polic i infiltruar dhe një ish kriminel përpiqen për t'u infiltruar në një bandë për të çaktivizuar një bombë me neutrone.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR