Filma Me Titra Shqip: Peter Rabbit 2: The Runaway

93 min 2021 7.4 / 106
Viti: Mar 25, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 463.305
Shikime: 3378
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Thomas dhe Bea tani janë të martuar dhe jetojnë me Peter dhe familjen e tij prej lepujsh. I mërzitur nga jeta në kopsht, Peter shkon në qytet, ku takon personazhe të këqij dhe përfundon duke krijuar kaos për të gjithë familjen.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR