Filma Me Titra Shqip: Ripper Untold

85 min 2021 4 / 1
Kategoria: Horror
Viti: Jun 28, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 20.242
Shikime: 2011
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një detektiv dhe një mjek bashkëpunojnë për të gjetur një vrasës në rrugët e Londrës së epokës viktoriane, por njeri prej tyre ka një sekret vdekjeprurës.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR