Filma Me Titra Shqip: Silent Night

92 min 2021 6.4 / 53
Kategoria: Horror Komedi Dramatik
Viti: Dec 3, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 79.858
Shikime: 3256
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Neli, Simoni dhe djali i tyre Arti janë gati të mirëpresin miqtë dhe familjet e tyre për atë që premton të jetë një mbledhje e përsosur për Krishtlindje. E përsosur, përveç një gjëje: të gjithë do të vdesin.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR