Filma Me Titra Shqip: Slate

7 min 2020 0 / 0
Kategoria:
Viti: Oct 20, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 1.736
Shikime: 2500
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Që fëmijë, Yeon-hee gjithmonë ka dashur të ishte një heroinë. Tani që është në fund të të 20-ve , ajo transportohet nga një shesh xhirimi në një botë paralele dhe papritmas ka shansin të jetë me të vërtetë një heroinë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR