Filma Me Titra Shqip: Slaxx

73 min 2020 5.8 / 59
Kategoria: Komedi Horror
Viti: Sep 11, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 8.631
Shikime: 4024
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Kur një palë xhinse të magjepsura fillojnë të vrasin stafin e një dyqani mode, i mbetet Libit, një shitëseje të re idealiste, të kuptojë arsyen dhe të ndalë tërbimin e tyre gjakatar.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR