Filma Me Titra Shqip: District 13: Ultimatum

101 min 2009 6,1 / 634
Kategoria: Aksion Thriller Krim
Viti: Feb 18, 2009
Gjuha Origjinale: FR
Popullariteti: 8,581
Shikime: 2976
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Damieni dhe Leito kthehen në Zonën 13 në mision për të vendosur paqen në lagjen e kontrolluar nga 5 bosa të bandave tv ndryshme, para se Shërbimi Sekret të ndërmarri masa drastike ndaj tyre.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR