Filma Me Titra Shqip: The Boss Baby: Family Business

107 min 2021 7.9 / 234
Viti: Jul 1, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 916.133
Shikime: 6875
Pershkrimi
Të rriturit, Ted Tempelten dhe vëllai i tij, Tim, marrin një formulë magjike që i transformon në foshnja për 48 orë. Së bashku, ata tani duhet të pëmbushin një mision për të parandaluar një njeri të keq i cili dëshiron t'i kthejë njerëzit në zombi.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR