Filma Me Titra Shqip: Hitman's Wife's Bodyguard

100 min 2021 7.1 / 125
Kategoria: Aksion Komedi Thriller
Viti: Jun 14, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 323.309
Shikime: 4928
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Dyshja vdekjeprurëse më e çuditshme në botë: truproja Michael Bryce dhe vrasësi Darius Kincaid, tashmë, pa dëshirë janë së bashku në një mision kërcënues për jetën. Ende i palicencuar dhe nën vëzhgim, Bryce detyrohet të futet në veprim, i shtyrë nga gruaja edhe më e paqëndrueshme e Dariusit, mashtruesja famëkeqe ndërkombëtare Sonia Kincaid.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR