Filma Me Titra Shqip: Black Widow

134 min 2021 8.4 / 868
Kategoria: Aksion Aventure Thriller
Viti: Jul 7, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 1820.458
Shikime: 4413
Pershkrimi
Historia e takimit të spiunes së famshme, "vejusha e zezë" Natasha Romanoff me motrën e saj dhe përballjen me një armik të së kaluarës të saj të errët.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR