Filma Me Titra Shqip: Hitman: Agent 47

96 min 2015 5.8 / 2346
Kategoria: Aksion Krim Thriller
Viti: Aug 20, 2015
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 47.486
Shikime: 5218
Pershkrimi
Një vrasës bashkohet me një grua për ta ndihmuar atë të gjejë babain e saj dhe të zbulojë misteret e prejardhjes së saj.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR