Filma Me Titra Shqip: My Heart Can't Beat Unless You Tell It To

89 min 2021 0 / 0
Kategoria: Dramatik Horror
Viti: Jun 25, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 7.399
Shikime: 2557
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Duajti dhe motra e tij Xhesi, arrijnë në udhëkryq se çfarë të bëjnë për vëllain e tyre të vogël Tomas, një djalë me një sëmundje misterioze.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR