Filma Me Titra Shqip: No Sudden Move

115 min 2021 6.7 / 64
Viti: Jun 24, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 283.584
Shikime: 3378
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Një grup kriminelësh bashkohen nën rrethana misterioze dhe duhet të bashkëpunojnë për të zbuluar çfarë po ndodh vërtet kur një punë e thjeshtë kthehet e ndërlikuar.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR