Filma Me Titra Shqip: The Jacket

103 min 2005 6.9 / 1049
Kategoria: Thriller Mister Dramatik
Viti: Mar 4, 2005
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 11.561
Shikime: 3386
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Një veteran i luftës së Gjirit gabimisht dërgohet në një institucion mendor për kriminelët e çmendur, ku ai bëhet objekt i eksperimenteve të një mjeku dhe jeta e tij preket plotësisht prej tyre.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR