Filma Me Titra Shqip: Full Speed

91 min 2016 5.9 / 451
Kategoria: Familje Komedi Aksion
Viti: Nov 11, 2016
Gjuha Origjinale: FR
Popullariteti: 9.62
Shikime: 2348
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një familje niset për pushime bashkë me gjyshin. Rrugës makina e tyre e re s'mund të ndalojë dhe për pak përplasen me qindra makina në trafik.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR