Filma Me Titra Shqip: Assault on VA-33

86 min 2021 7.6 / 21
Kategoria: Aksion Thriller
Viti: Apr 2, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 4.59
Shikime: 2396
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Një veteran ushtarak që vuan nga stresi pos-traumatik kthehet në linjën e fundit të mbrojtjes kundër një grupi terroristësh të armatosur të cilët kanë sulmuar një Spital për Çështjet e Veteranëve dhe kanë marrë pengje, përfshirë gruan e tij dhe një gjeneral të dekoruar
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR