Filma Me Titra Shqip: Back to School

83 min 2019 5.4 / 197
Kategoria: Komedi
Viti: Aug 30, 2019
Gjuha Origjinale: FR
Popullariteti: 9.806
Shikime: 2013
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Të etur për të vënë në dukje suksesin e tyre përpara bullizuesve të vjetër dhe atyre që i shkatërruan adoleshencën, dy miqtë më të mirë kalojnë një natë të paharrueshme në ribashkimin e shkollës së mesme.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR