Filma Me Titra Shqip: Barb & Star Go to Vista Del Mar

107 min 2021 5.8 / 57
Kategoria: Komedi
Viti: Mar 29, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 75.424
Shikime: 1589
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Mikeshat e ngushta, Barb dhe Star fillojnë aventurën e jetës së tyre kur vendosin të largohen nga qyteti i tyre i vogël mesdhetar për herë të parë në jetën e tyre dhe shkojnë në Vista del Mar.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR